Bukiet 20 Róż Czerwonych
Kod produktu: 4828

Bukiet 20 Róż Czerwonych

Bukiet 20 róż z dostawą!

Odkryj nasz ekskluzywny bukiet składający się z dwudziestu zachwycających róż, delikatnie uzupełnionych świeżą zielenią, tworząc wyrafinowaną kompozycję! Każdy bukiet jest starannie przygotowywany przez doświadczonych florystów z Euroflorist, gwarantując niezapomniane wrażenia. Uwaga: bukiet nie zawiera wazonu, ale masz możliwość dołączenia osobistej wiadomości, aby uczynić ten prezent jeszcze bardziej wyjątkowym. Cena nie obejmuje wazonu.

 

Jak zamówić kwiaty przez naszą pocztę lub kuriera z kwiatową niespodzianką?

Oferujemy kwiaty z dowozem na terenie miast nawet w ciągu 2 godzin. Na terenach wiejskich gwarantujemy dostawę w ciągu 24 godzin.

Kwiaty dostarczane są w godzinach 9.00-21.00. Kurier może kontaktować się z odbiorcą w celu ustalenia dogodnej pory dostawy.

Ostatnio bukiet został zamówiony do miejscowości: Racibórz, Jedlicze, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Kraków, Katowice, Resko, Różan

Zdjęcie ma charakter poglądowy. Finalny produkt może się nieznacznie różnić ze względu na ograniczoną dostępność niektórych kwiatów w kwiaciarni realizującej dostawę.

Naszą ofertę znajdziesz wyszukując:

Kwiaciarnia Bukiet róż Warszawa,

Bukiet róż Poznań kurier

Tanio Bukiet róż Wrocław

Bukiet róż Kraków z dostawą

 

Wybierz wielkość produktu:

Dołącz coś więcej:

Dostawa: 22.90 zł
Dotyczy pierwszej strefy dowozu, tj. ok. 90% powierzchni Polski. Dla mniejszych miejscowości koszt może wzrosnąć do 32.90 zł lub 45.90 zł.

Dołącz swoją wiadomość.
Do każdego bukietu dodajemy bezpłatny bilecik. Przekaż życzenia lub inną wiadomość, wpisując treść bileciku w formularzu zamówienia.

Dostawa nawet tego samego dnia!
Wystarczy, że zamówisz do godz. 17:00 od poniedziałku do piątku lub do godziny 15:00 w sobotę.

Pomoc