Wybierz bukiet na Dzień Matki 26 maja

 

 Doręczymy go pod wskazany adres w całej Polsce. Wybierz najpiękniejsze bukiety i życzenia na Dzień Matki - wierszyki i życzenia znajdziesz poniżej kwiatów.

 ****

Kwiaty na Dzień Matki - Poczta lub Kurierska przesyłka kwiatowa

*****
*****

 

 

Kurier kwiaty z dowozem Poczta Kwiaty - Kwiatowa przesyłka kurierska na Dzień Matki

Zamów kwiaty na Dzień Matki 26 maja - kwiaty dla Mamy - Kwiaciarnia Internetowa KurierKwiaty.pl - Poznań - Warszawa - Polska - Nasz Kurier wręczy kwiatowy upominek- szybka dostawa kwiatów. Wysyłka kwiatów kurierem. Kwiaciarnia wysyłkowa. Dowóz kwiatów do domu.

 

Róże bukiety na Dzień Matki 26 majaBukiety okolicznościowe na Dzień MatkiKwiaty na ślub Bukiety ślubneKompozycje kwiatowe na Dzień MatkiRośliny doniczkowe dostawa do domuKompozycje pogrzebowe i żałobne doręczanie na pogrzebyBukiety kondolencyjne doręczanie na pogrzebyWyślij kwiaty za granicę - szybko i tanio

 

Wyślij kwiaty na Dzień Matki 26 maja

 

25.05.2022

Dowozimy Kwiaty na Dzień Matki — spraw radość swojej Mamie - podaruj piękny bukiet frezji, polnych kwiatów lub róż.

 

Kwiaty mogą być symbolem miłość, wdzięczności i pamięci. W tym wyjątkowym dniu, jakim jest Dzień Matki, doskonałym pomysłem jest wręczenie pięknego bukietu kwiatów. W tym dniu bukiet tulipanów, bukiet róż lub słoneczników sprawi ogromną radość i uśmiech na twarzach naszych Kochanych Mam.

 

Bezpieczeństwo naszych Kochanych Mam ponad wszystko.

 

Nierzadko jednak w obecnych czasach osobiste wręczenie kwiatów jest niemożliwe. Z pomocą przychodzi nasza Poczta z kwiatowymi prezentami. Codziennie doręczamy kwiaty do domów i firm w całym kraju. Robimy to bezpiecznie i zgodnie z zasadami panującymi podczas pandemii. Możliwa jest dostawa tzw. bezkontaktowa — czyli pozostawiamy kwiaty, bez bezpośredniego kontaktu z odbiorcą. Kwiaty na życzenie nadawcy mogą być pozostawione przed drzwiami, na ganku lub innym wskazanym miejscu. Kurier po dostawie dzwoni domofonem lub wykonuje telefon do odbiorcy z informacją o dostarczonych kwiatach. Bardzo ważne jest podanie aktualnego numeru telefonu odbiorcy.

 

Świeże kwiaty na Dzień Matki w całej Polsce.

 

Wiemy, jak ważne jest dostarczenie świeżych kwiatów we wskazanym dniu. Nasze kwiaciarnie i dostawcy kwiatów są przygotowani na ten specjalny dzień. Wyślij kwiaty dla Mamy. Doręczamy kwiaty na Dzień Matki na terenie całej Polski i Europy. Dzień Matki to bardzo ważny dzień, w którym żadna Mama nie powinna pozostać bez kwiatów i życzeń od własnych dzieci. Niezależnie od tego, jak daleko dzieci zamieszkują. Codziennie wysyłamy bukiety za granicę, a także bukiety z zagranicy do Polski. Warto zamówić wiaty kilka dni wcześniej, z uwagi na dużą ilość doręczeń kwiatów, które realizujemy w tym dniu. Pozwoli to na sprawniejszą organizację i terminową dostawę bukietów. Nie czekaj do ostatniej chwili zamów kwiaty dla Mamy już dzisiaj!

 

 


 

25.05.2022

PODZIĘKOWANIE DLA KOBIETY ŻYCIA

 

Jest jeden szczególny dzień w roku, kiedy w sposób szczególny można wyrazić wdzięczność dla swojej mamy. Od chwili, w której kobieta wita na świecie dziecko, jej świat na zawsze się zmienia. Nieważne czy syn albo córka będą mieli kilka, kilkanaście albo kilkadziesiąt lat, dla niej zawsze pozostaną ukochanymi dziećmi. Czasem wystarczy drobny gest, żeby wywołać uśmiech na twarzy najważniejszej kobiety życia. 26 maja jest doskonałą okazją, by rozpieścić trochę swoją mamę i podarować jej coś wyjątkowego.

 

25.05.2022

KWIATY NA DZIEŃ MATKI - 26 MAJA

 

Kwiatowa niespodzianka z pewnością przypadnie do gustu każdej mamie. Nawet jeżeli jest się tysiące kilometrów od rodzinnych stron, poczta kurierska może przyjść z pomocą i dostarczyć kwiaty do domu. Która z pań nie ucieszyłaby się widząc u progu człowieka z naręczem kwiatów? Dzięki bogatej ofercie produktów uda się znaleźć kompozycję idealnie dopasowaną do czyjegoś gustu. Niektóre kobiety wolą delikatne kwiaty w kolorach pasteli, inne stawiają na żywe tony i oryginalne formy. Na szczęście bukiety zostały stworzone tak, by spełniać rozmaite oczekiwania. Feerią barw i zapachów zachwyci połączenie róż, frezji i gerber. To prawdziwe tchnienie wiosny, które będzie w stanie rozpogodzić nawet najbardziej pochmurny dzień. Bukiet „Słonecznych życzeń” z pewnością przypadnie do gustu wszystkim optymistkom, które zawsze dostrzegają jasną stronę życia. Kompozycja została utrzymana w żółtej tonacji. Składa się z róż, alstromerii i ozdobnych elementów zieleni. Niezmiennym powodzeniem cieszy się bukiet róż. Można zdecydować się na jego klasyczną wersję o rubinowej barwie, jak i postawić na róże w kolorze m.in. herbacianym, różowym albo białym. Ciekawym połączeniem obu opcji jest bukiet „Ta jedyna”. Kompozycja składa się z czerwonych róż, wśród których znalazła się jedna w barwie bieli. To piękny symbol, który pozwoli oddać wyjątkowość swojej mamy i fakt, że jest ona jedyna na całym świecie i nikt nigdy jej nie zastąpi.

 

25.05.2022

NIEKONWENCJONALNY PREZENT

 

Dostawa kwiatów do domu to znakomity sposób uczczenia Dnia Matki. Wysyłamy kwiaty pocztą, ale poza klasycznymi bukietami można zdecydować się także na efektowny kosz albo niezwykle popularny flower box. Dzień Matki zdarza się tylko raz w roku, więc czemu by odrobinę nie zaszaleć i razem z naręczem kwiatów nie zamówić kosza wypełnionego słodkościami? Kosz „Dla Mamy” zawiera w sobie same pyszności, a wszystko przewiązane elegancką czerwoną kokardą. Zestaw składa się z czekolady truskawkowej Wawel, herbaty Dilmah, czekoladek Lindor Milk, Serca Wawel oraz Torcika Wedlowskiego. Rozkoszując się ich smakiem można spoglądać na stojące nieopodal kwiaty, które będą zachwycać swoim pięknem. Coraz popularniejszą formą prezentów stają się także flower boxy. To nazwa określająca kompozycje kwiatowe zamknięte w eleganckich pudełeczkach. Wybór jest naprawdę wielki. Można wybierać m.in. spomiędzy wielobarwnych róż, frezji, goździków, chryzantem czy gerber. Do wszystkich bukietów, koszów i flower boxów można dołączyć bilecik, w którym zawrze się najważniejsze słowa, jakie pragnie się przekazać swojej mamie.

 

Gwarancja dostawy kwiatów na Dzień Matki - tylko u nas tak świeże - 100% gwarancji dostawy!*

 24.05.2022

Jako doświadczona poczta kurierska doręczająca kwiaty na terenie całej Polski. Gwarantujemy dostawę kwiatów w dniu 26 maja pod każdy adres w Polsce pod warunkiem złożenia zamówienia do godziny 16:00 dnia 25 maja (czasu polskiego)

*W ramach gwarancji w przypadku braku dostawy z naszej winy, zwracamy 100% wartość bukietu na konto zamawiającego lub dostarczamy bukiet w dodatkowym terminie. Tylko u nas 100% GWARANCJI na Dzień Matki!

 

Wierszyki i życzenia na Dzień Matki

 

Przykładowe życzenia z okazji Dnia Matki, które można dołączyć do zamawianego bukietu (źródło: KatalogMarzen.pl)

 

Małe serce, które mam! A w tym sercu róży kwiat, Mamo, Mamo, żyj 100 lat! Przyjmij Kochana Mamusiu te oto z serca płynące życzenia: Dużo zdrowia, szczęścia i uśmiechu wiele, niech Ci się spełni każde Twoje skryte marzenie!

 

Przyjmij Kochana Mamusiu te oto z serca płynące życzenia:
Dużo zdrowia, szczęścia i uśmiechu wiele,
niech Ci się spełni każde Twoje skryte marzenie!

 

Kochana Mamo!
Niech ten wspaniały dzień
na zawsze Twe troski odsunie w cień.
Niech się śmieje do Ciebie świat,
widmem szczęśliwych i długich lat!
Wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta!

 

Przyjmij Kochana Mamusiu te oto z serca płynące życzenia:
Dużo zdrowia, szczęścia i uśmiechu wiele,
niech Ci się spełni każde Twoje skryte marzenie!

 

Życzę Ci, kochana Mamo,
stu lat życia w ciągłym uśmiechu
i samych radosnych oddechów!
Milion pięknych chwil bez złości
Oraz wiecznej pomyślności!

Najdroższa Mamo!
Zawsze cierpliwa, oddana, troskliwa,
zawsze spiesząca z pomocą, żyj w szczęściu i zdrowiu.
Sto lat ukochanej Mamie życzy córka!

 

Mamo Chrzestna,
powtarzasz mi ciągle, że jestem Twoją ulubioną chrześnicą.
W tym dniu chcę Ci wyznać, że jesteś najlepszą chrzestną, jaką mogłam sobie wymarzyć.
Życzę Ci wszystkiego, co najlepsze, moja druga Mamusiu!

 

Brakuje słów, aby podziękować
za matczyną opiekę, cierpliwość,
dobroć, zrozumienie, ale tak bardzo
chcę wyrazić wdzięczność właśnie Tobie...
Najbardziej kochającej z Mam :)

 

Dziękuję za to wszystko, czym dobroć jest na ziemi.
Że jesteś najważniejsza, że tego nikt nie zmieni,
że jeden dzień najpiękniej w mym sercu jaśnieć musi:
dla jednych to Dzień Matki, a dla mnie Dzień Mamusi.

 

Mamo! Jesteś bombowa,
nawet gdy Cię boli głowa.
Więc dostaniesz dziś buziaka od swojego dużego dzieciaka!
Najlepsze życzenia na Dzień Matki!

 

Kochana mamo, całym sercem życzę
wszelkich dobroci, których nie zliczę...
To serce moje, od kiedy żyję,
gorąco i mocno dla Ciebie bije!

 

Życzę Ci Mamo odwagi i siły,
by porywać się na cele i zmiany,
które z pozoru wydają się trudne,
a później wprost wymarzone,
realizacji planów i nowych marzeń
i kolejnych natchnień - jak fal,
które pchają statek do przodu.

 

Za to, że zawsze jesteś przy mym boku,
Za to, że jesteś światełkiem w mroku,
Za to, że dni moje tęczą malujesz,
dziś Mamo z głębi serca Ci dziękuję.

 

W ten piękny i radosny dzień
pragnę złożyć Ci, Mamo,
najserdeczniejsze życzenia:
długich lat w zdrowiu,
szczęścia i wszelkiej pomyślności,
spełnienia najskrytszych pragnień,
samych cudownych chwil w życiu
i nieustającej pociechy ze mnie.

 

Mamusiu droga!
Ciągle proszę Boga,
który króluje na niebie,
by ręką Boska
przed wielka troską
ochraniać zawsze chciał Ciebie.
Dziś tym goręcej
z duszy dziecięcej
prośba się w górę wyrywa,
abyś się miła,
zdrowiem cieszyła
i zawsze była szczęśliwa.

 

You’ve seen me laugh
You’ve seen me cry
And always you were there with me
I may not have always said it
But thanks and I love you
Happy Mother’s Day!

 

Droga Mamo, najpiękniejsze składam Ci życzenia
z głębi serca płynące, czekają spełnienia.
Niechaj kłopoty znikną, sukcesów Ci tylko przybywa,
Zdrowie niech dopisuje, szczęście się nie ukrywa.
Wszystko, co piękne i wymarzone,
niech w Twoim życiu będzie spełnione.

 

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Czy to prawda, że doręczenie kwiatów w Jeleniej Górze realizowane jest nawet tego samego dnia?

Tak, to prawda. Do wiekszości miejscowości możemy dostarczyć świeże kwiaty w tym samym dniu, pod warunkiem złożenia zamówienia do godziny 16.00 w dni powszednie i do godziny 14:00 w sobotę, aby kwiaty dotarczono w niedzielę.

 

 

Pomysł na prezent dla Mamy ❤️ — piękne kwiaty na Dzień Matki ❤️

Zamów kwiaty na Dzień Matki to wyjątkowa okazja, która przypada na dzień 26 maja. Do wysyłki nadają się nie tylko bukiety róż. Świetnie  sprawdzą się też bukiety z tulipanów, bukiety z frezji, bukiety ze słonecznikami. Uroczo będą wyglądać bukiety i kompozycje kwiatowe w koszu z wiosennych kwiatów takich jak jaskry, tulipany a nawet hiacynty. W naszej kwiaciarni internetowej przygotowaliśmy ogromną ilość przykładowych bukietów i dekoracji kwiatowych z różnokolorowych kwiatów, które będą doskonale się nadawać na prezent na Dzień Matki. Z łatwością wybierzesz ten jedyny bukiet, który dostarczymy do rąk Twojej mamy. Bukiet wykona doświadczony florysta, wkładając w niego swój talent i pasję do układania kwiatów.

 

Jaki bukiet wybrać dla Mamy? — Bukiet róż, bukiet słoneczników, a może bukiet frezji?

Kwiaty na Dzień Mamy to idealny pomysł na prezent. Popularne w tym roku są bukiety ze słoneczników. Wesoła, żółta barwa kwiatów wprawia w miły nastrój obdarowaną Mamę. Dodatkowo, słoneczniki będą długo cieszyć oczy, jeżeli codziennie będzie wymieniana woda w bukiecie. Jeżeli zdecydujesz się na klasykę – czyli bukiet róż, również sprawisz mamie radosną niespodziankę. Róże symbolizują miłość i przywiązanie. Nie ważne, czy zamówisz bukiet czerwonych róż, różowych róż, czy bukiet kolorowych róż. Możesz być pewien, że te wyjątkowe kwiaty będą dobrze wyglądać nawet do 5 dni. Bardzo popularne w okresie Dnia Matki są bukiety z frezji. Na specjalne życzenie sprawdzamy bukiety konwalii i innych unikalnych kwiatów.

 

Jakie kwiaty doniczkowe wręczać na Dzień Matki?  

Alternatywą dla bukietów z okazji Dnia Matki są kwiaty doniczkowe oraz kosze z nasadzonymi roślinami ozdobnymi. Kwiaty doniczkowe cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem. Najczęściej wybierane kwiaty doniczkowe dla Mamy to storczyki jednopędowe i wielopędowe. Kalanchoe, guzmania, zamioculcas także cieszą się dużą popularnością. To piękne i trwałe rośliny, które będą przypominać tą miłą chwilę przez wiele miesięcy, a nawet lat. Nasza kwiaciarnia oferuje kompozycje  z nasadzonymi roślinami cebulowymi takimi jak hiacynty, żonkile. Dużą popularnością cieszą się róże doniczkowe w koszyczku.

 

Zamów kwiaty online przez Internet lub telefonicznie. Szybko, tanio i wygodnie.

Dzięki możliwości złożenia zamówienia online na stronie naszej  kwiaciarni internetowej, nie musisz się już martwić, że nie możesz wręczyć kwiatów ukochanej Mamie w dniu jej święta. Mimo setek, a nawet tysięcy kilometrów dzielących Cię od Twojej Mamy, masz możliwość wręczenia jej bukietu przepięknych kwiatów. Każdego roku obsługujemy ogromną liczbę zamówień z Wielkiej Brytanii, USA, Francji i Niemiec. Regularnie obsługujemy zamówienia z Australii i Nowej Zelandii. Z każdym rokiem powiększa się liczba zadowolonych klientów, którzy z różnych powodów nie mogą wręczyć kwiatów osobiście. Dla nich nasza usługa kwiatów z dowozem okazała się idealnym rozwiązaniem. Dodatkowo do kwiatów możesz domówić słodki upominek w postaci czekoladek, kosza owoców lub wina.

Do zamówionych kwiatów bezpłatnie dołączamy bilecik na którym możesz wypisać życzenia lub inny dowolny tekst. Podczas składania zamówienia możesz skorzystać z gotowych życzeń lub napisać własny tekst.

 

Zawsze szybko. Zawsze piękne i tylko świeże kwiaty. To jest dewiza naszej kwiaciarni internetowej.

Naszym klientom dajemy gwarancję jakości, świeżości oraz dotrzymania terminu doręczenia kwiatowej przesyłki. Kwiaty dostarczają kwiaciarnie zrzeszone w sieci Euroflorist, które dysponują wyłącznie świeżymi kwiatami o sprawdzonej jakości, od sprawdzonych dostawców. Kwiaty na Dzień Matki dostarczają kurierzy, może to tez uczynić Poczta lub kwiatowa posłanka kwiaciarni. Kwiaty zawsze są zabezpieczone w odpowiedni sposób podczas transportu, aby dostarczany bukiet dotarł do odbiorczyni w jak najlepszej kondycji.

 

Kosze prezentowe na Dzień Matki — smakowita niespodzianka oprócz kwiatów?

Kwiaty na Dzień Matki, to coś czego nie może zabraknąć w tym uroczystym dniu. W naszej kwiaciarni możesz znaleźć dodatkowo kosze prezentowe z pysznymi zestawami słodyczy, kawą i aromatyczną herbatą. Do kosza możemy dodać butelkę dobrego wina. Ogromną popularnością cieszą się kosze owoców dostarczane wraz z kwiatami. To zdrowa i modna alternatywa dla słodyczy. Na specjalne okazje do kwiatów możemy dołączyć tort lub specjalnie zamówione ciasto z pobliskiej cukierni. Taki upominek z pewnością zrobi niesamowite wrażenie i na długo pozostanie w pamięci obdarowanej Mamy.

 

Dzień Matki 26 maja – to już niedługo! Nie czekaj do ostatniej chwili!

Kwiaty na Dzień Matki warto zamówić na kilka dni wcześniej. Kwiaciarnia obsługująca zamówienie będzie mogła zamówić odpowiednią ilość kwiatów i przygotować je do ułożenia wybranego bukietu na chwilę przed zaplanowaną dostawą. Niektóre rodzaje kwiatów są sprowadzane specjalnie na zamówienie  i mogą być nieosiągalne w późniejszym terminie. Oczywiście zamówienia złożone nawet 26 maja będą dostarczone w tym samym dniu. Istnieje jednak niebezpieczeństwo, że nie wszystkie kwiaty będą dostępne. Kwiaciarnia, aby dotrzymać terminu dostawy ułoży bukiet z dostępnych kwiatów, starając się, aby był zbliżony wyglądem do tego z zamówienia. W końcu najważniejsze jest to, aby kwiaty dotarły do Mamy w dniu jej święta.

 

 Zapraszamy do składania zamówień. Doręczamy kwiaty na bieżąco nawet w ciagu 2 godzin na terenie miast. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

kwiaty poczta wielokwiatowa kwiat stroiki na boże narodzenie kwiaciarnia tylko ty bukiet pluszowy miś tysiąc słów tuzin hugo boss woman kwiaciarnia internetowa buziaki poczta wielokwiatowa warszawa calvin klein truth prezent na dzień ojca czułe słówka poczta wielokwiatowa kraków poczta internetowa poczta wrocław poczta kraków poczta warszawa poczta wielokwiatowa wrocław martini asti cacharel amor amor słodkiego miłego życia e kwiaty poczta wielokwiatowa poznań kwiaty na urodziny dotyk anioła beyonce heat bo jesteś ty wyrazy współczucia poczta wielokwiatowa szczecin kwiaty urodzinowe buziaki pl poczta szczecin poczta poznań poczta lublin poczta katowice eternity moment nasza poczta pluszowy mis calvin klein euphoria men romantyczny wieczór grants whisky truth calvin klein poczta wielokwiatowa bydgoszcz poczta wielokwiatowa gdańsk poczta wielokwiatowa lublin poczta wielokwiatowa łódź kwiaciarnia lublin bukiet kwiatow poczta gdańsk wino carlo rossi adidas active bodies ty tylko ty poczta łódź calvin klein eternity moment choinka bożonarodzeniowa

 

Pomoc