Wszystkie kwiaciarnie wyposażone są w dokładne instrukcje dotyczące realizacji zamówień na prezenty kwiatowe. Kwiaciarnie posiadają katalogi kwiatowe z całą kolekcją bukietów i kompozycji, jaka jest dostępna w naszej kwiaciarni internetowej.

 

Zawsze kiedy jest to możliwe, doręczamy bukiety i kompozycje kwiatowe identyczne z tymi prezentowanymi na zdjęciach. Realizacja zamówienia na konkretny produkt zależy od jego dostępności na rynku i możliwości kwiaciarni realizujacej zamówienie.

 

Kwiaciarnia może zastąpić kwiaty z zamówienia innymi o takiej samej wartości i jakości, aby dotrzymać terminu doręczenia.

 

Jeżeli termin realizacji zamówienia pozwala na kontakt z nadawcą - kwiaciarnia stara się poinformować klienta o wprowadzonych zmianach, abu uzyskac jego akceptację. W terminach popularnych świąt i imienin priorytetem jest terminowa dostawa kwiatów (zmiany nie są konsultowane z nadawcą).

 

Zawsze robimy wszystko co w naszej mocy, aby bukiet, który otrzymuje odbiorca był jak najbardziej podobny do tego, który Państwo zamawiacie. Kwiaciarnia zastrzega sobie prawo dostarczenia bukietu, rośliny ozdobnej lub innego produktu o podobnej jakości i wyglądzie zapewniających najwyższy stopień podobieństwa do oryginału (podobna wielkość, styl i kolorystyka).

 

Czekoladki oraz inne pozycje wśród dodatków mogą się różnić od tych prezentowanych na stronach kwiaciarni internetowej. Gwarantujemy jednak, że będą to zawsze pozycje o tej samej jakości i wartości.

 

Złożenie zamówienia w naszej kwiaciarni jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu i Polityki zastępowania produktu.

Pomoc