Warunki i koszty dostawy

Koszty dostawy kwiatów (Polska): 19.90 PLN (95% powierzchni kraju)

* Koszty dostawy kwiatów mogą wzrastać, jeżeli dostawa jest kierowana do miejscowości trudno dostępnych lub znacznie oddalonych od miejscowości powiatowych. Ostateczny koszt doręczenia będzie wtedy wykazany po podaniu kodu pocztowego w danych odbiorcy. Dodatkowe koszty doręczenia wynoszą odpowiednio: 28,90 PLN (Strefa II - 3% powierchni kraju) oraz 39,90 (Strefa III - 2% powierzchni kraju). 

 

Ważna informacja. Kwiaciarnia nie realizuje zamówień z odbiorem osobistym w siedzibie w Przeźmierowie. Kwiaty doręczają nasze kwiaciarnie w całej Polsce pod wskazany adres. Wybranie opcji dostawy "Odbiór osobisty" będzie skutkowało brakiem realizacji zamówienia na podany termin.

Przesyłki zagraniczne

*  Koszty dostawy przesyłek zagranicznych różnią się w zależności od kraju odbiorcy. Odpowiedni koszt doręczenia będzie podany po wyborze kraju.

 

Jesteśmy europejską kwiaciarnią wysyłkową realizującą zamówienia na dostawę kwiatów na terenie Polski, Europy i świata.

Codziennie dostarczamy kompozycje kwiatowe w kraju i za granicą. Działamy we współpracy z najlepszymi sieciami doręczającymi kwiaty na świecie. Dzięki bogatej sieci kwiaciarni w Polsce i Europie możemy zagwarantować najwyższą jakość oferowanych kwiatów i usług.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są kwiaty wysyłane przez naszych klientów, dlatego naszym priorytetem jest ich terminowe doręczanie oraz najwyższy profesjonalizm kwiaciarni z nami współpracującymi.

Serdecznie Zapraszamy do składania zamówień!

 

 

Poniżej przedstawiamy warunki dostawy kwiatów:

 

 

Dostawa kwiatów na terenie Polski

Koszty dostawy kwiatów (Polska): 19.90 PLN*

* Koszty dostawy kwiatów mogą wzrastać, jeżeli dostawa jest kierowana do miejscowości trudno dostępnych lub znacznie oddalonych od miejscowości powiatowych. Ostateczny koszt doręczenia będzie wtedy wykazany po podaniu kodu pocztowego w danych odbiorcy. Dodatkowe koszty doręczenia wynoszą odpowiednio: 28,90 PLN (Strefa II) oraz 39,90 (Strefa III). 

 Termin dostawy kwiatów (Polska):

- w ciągu 24 godzin - gwarantowany termin na terenie całej Polski 

- tego samego dnia - pod warunkiem złożenia zamówienia do godziny 17.00

- nawet w ciągu 2 godzin - na terenie dużych miast i większych miejscowości w Polsce

należy wskazać 2-godzinny przedział czasowy (w którym ma pojawić się kurier),  który zaczyna się co najmniej na 2 godziny od złożenia i opłacenia zamówienia

Godzina doręczenia nie jest gwarantowana i oznacza tylko orientacyjną godzinę doręczenia przesyłki.

W szczególnych dniach takich jak Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki gwarantowany jest dzień doręczenia, kurierzy staraja sie doreczać kwiaty zgodnie ze wskazanymi godzinami w zamówieniu lecz z uwagi na duże obłożenie może to być utrudnione.

 

Dni i godziny doręczania kwiatów (Polska):

- Poniedziałek - Piątek - w godzinach 9.00-21.00

- Sobota - Niedziela - w godzinach 10.00-16.00

 

Zamówienia z gwarantowanym terminem doręczenia w SOBOTĘ I NIEDZIELĘ przyjmowane są do godziny 12:00 w każdą sobotę.

 

Kwiaciarnia NIE gwarantuje doręczenia w soboty i niedziele, jeżeli zamówienie zostanie złożone po podanych terminach. Zamówienia przyjęte po podanych terminach będą realizowane jak najszybciej. Wymagane jest podanie alternatywnej daty doręczenia.

Kwiaciarnia NIE doręcza przesyłek w święta państwowe. Zamówienia złożone na te dni, będą realizowane w dniu roboczym (poniedziałek-piątek) następującym po święcie.

Dni wolne, w których kwiaciarnie w Polsce nie ralizują dostaw:

1 stycznia - Nowy Rok,
6 stycznia - Święto Trzech Króli
pierwszy dzień Wielkiej Nocy,
drugi dzień Wielkiej Nocy,
1 maja - Święto Państwowe,
3 maja - Święto Narodowe Trzeciego Maja,
pierwszy dzień Zielonych Świątek,
dzień Bożego Ciała, (nie dotyczy roku 2016)
15 sierpnia - Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny,
1 listopada - Wszystkich Świętych,
11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości,
25 grudnia - pierwszy dzień Bożego Narodzenia,
26 grudnia - drugi dzień Bożego Narodzenia,

Ważna uwaga: godziny doręczenia nie są gwarantowane - są tylko wskazówką dla kuriera, który będzie starał się w nich pojawić z kwiatami. Gwarantujemy dostawę kwiatów na dany dzień w godzinach 9.00-21.00  Wyjątkiem jest dostawa kwiatów na pogrzeb i ślub, konkretną godzinę należy wpisać w uwagach do zamówienia.

 

Ważna informacja. Kwiaciarnia nie realizuje zamówień z odbiorem osobistym w siedzibie w Przeźmierowie. Kwiaty doręczają nasze kwiaciarnie w całej Polsce pod wskazany adres. Wybranie opcji dostawy "Odbiór osobisty" będzie skutkowało brakiem realizacji zamówienia na podany termin.

 

 

 Dostawa kwiatów za granicą

Koszty dostawy przesyłek zagranicznych różnią się w zależności od kraju odbiorcy. Odpowiedni koszt doręczenia będzie podany po wyborze kraju.

Przesyłki zagraniczne - realizacja w 24 godziny.

Godzina doręczenia nie jest gwarantowana i oznacza tylko orientacyjną godzinę doręczenia przesyłki.

Zamówienie złożone od poniedziałku do czwartku od 9:00 do 18:00 będzie zrealizowane w 24 godziny. Natomiast zamówienie złożone od 18:00 do 9:00 w mniej niż 40 godzin.
Zamówienia z gwarantowanym terminem doręczenia w sobotę przyjmowane są do godziny 12:00 w każdy piątek.

Kwiaciarnia NIE doręcza przesyłek poza granicami Polski w niedzielę i święta państwowe kraju odbiorcy.

Przesyłki Kwiatowe doręczane są w dni powszednie w godzinach od 10:00 do 18:00 czasu kraju odbiorcy oraz w soboty od 10:00 do 13:00.

 

Poczta przesyłka kwiatowa - Nasz kurier dostarczy kwiatowy prezent w dowolne miejsce Warszawa Poznań Wrocław Gdańsk Szczecin Opole Kraków Katowice Londyn Berlin Paryż Nowy York Europa i Świat. Tania poczta florystyczna kwiatowa na terenie całej Polski - dostawa nawet w 2 godziny. Naszej sieci zaufały tysiace klientów - wyślij z nami kwiaty i ciesz się radością najbliższych!

Sprawdź koszt dostawy dla kodu pocztowego (kraj: Polska):

Pomoc