Kosz 50 Róż Czerwonych
Kod produktu: ARR18_14

Kosz 50 Róż Czerwonych

50 róż w koszu z dostawą!

Odkryj naszą spektakularną kompozycję, która przenosi sztukę florystyczną na zupełnie nowy poziom! Prezentujemy wyjątkowy bukiet, składający się z pięćdziesięciu przepięknych róż, misternie ułożonych w koszu. Ta aranżacja to kwintesencja elegancji i klasy, tworząc wyrafinowany i niezapomniany prezent.

Róże, od dawna uznawane za symbol piękna i miłości, są wybierane ze szczególną troską, aby zapewnić najwyższą jakość i świeżość. Ich klasyczne piękno i różnorodność kolorów sprawiają, że ten bukiet jest idealny na każdą okazję, od urodzin i rocznic po bardziej formalne wydarzenia.

Co więcej, do każdej kompozycji dołączamy bilecik, który pozwala przekazać osobiste życzenia lub dedykację. To sprawia, że nasz bukiet staje się nie tylko wspaniałym prezentem, ale również nośnikiem ciepłych, serdecznych emocji.

Wybierając nasz bukiet z pięćdziesięciu róż w koszu, możesz być pewien, że ofiarujesz coś wyjątkowego – prezent, który wywoła zachwyt i pozostanie w pamięci na długo. Zapewnij sobie i swoim bliskim niezapomniane wrażenie, które rzeczywiście nie ma sobie równych.

 

Jeżeli potrzebujesz inną ilość róż (np. kosz 100 róż, spróbuj skompletować ją z kilku koszy (w uwagach do zamówienia poproś o połączenie w jedeną kompozycję) lub zadzwoń do nas - chętnie pomożemy w złożeniu zamówienia.
Tel. +48 792884445

 

Bukiet idealnie nadaje się na:

  • Kwiaty na Walentynki - Dzień Zakochanych
  • Kwiaty na Urodziny
  • Kwiaty na Imieniny
  • Kwiaty na Rocznice
  • Kwiaty na Dzień Matki

 

Jak zamówić kwiaty przez naszą pocztę lub kuriera z kwiatową niespodzianką?

Oferujemy kwiaty z dowozem na terenie miast nawet w ciągu 2 godzin. Na terenach wiejskich gwarantujemy dostawę w ciągu 24 godzin.

Kwiaty dostarczane są w godzinach 9.00-21.00. Kurier może kontaktować się z odbiorcą w celu ustalenia dogodnej pory dostawy.

Ostatnio bukiet został zamówiony do miejscowości: Zielona Góra, Bielsko-Biała, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Kraków, Katowice, Bydgoszcz, Szczecin

Zdjęcie ma charakter poglądowy. Finalny produkt może się nieznacznie różnić ze względu na ograniczoną dostępność niektórych kwiatów w kwiaciarni realizującej dostawę.

Naszą ofertę znajdziesz wyszukując:

Kwiaciarnia Bukiet róż Warszawa,

Bukiet róż Poznań kurier

Tanio Bukiet róż Wrocław

Bukiet róż Kraków z dostawą

Cena:

799.00 zł

Dołącz coś więcej:

Dostawa: 22.90 zł
Dotyczy pierwszej strefy dowozu, tj. ok. 90% powierzchni Polski. Dla mniejszych miejscowości koszt może wzrosnąć do 32.90 zł lub 45.90 zł.

Dołącz swoją wiadomość.
Do każdego bukietu dodajemy bezpłatny bilecik. Przekaż życzenia lub inną wiadomość, wpisując treść bileciku w formularzu zamówienia.

Dostawa nawet tego samego dnia!
Wystarczy, że zamówisz do godz. 17:00 od poniedziałku do piątku lub do godziny 15:00 w sobotę.

Pomoc