Flower Box Czerwone róże
Kod produktu: ARR18_15

Flower Box "Czerwone róże"

30 czerwonych róż flowerbox

Odkryj magię wyjątkowych chwil z naszą ekskluzywną kompozycją kwiatową, idealną na każdą niezwykłą okazję! Prezentujemy bukiet składający się z trzydziestu przepięknych, głęboko czerwonych róż, każda starannie wybrana, aby zapewnić najwyższą jakość i świeżość. Te wspaniałe róże są elegancko prezentowane w stylowym, kartonowym pudełku, tworząc nie tylko piękny widok, ale i symboliczny gest, który przemówi więcej niż tysiąc słów.

Żeby uczynić ten prezent jeszcze bardziej osobistym i niezapomnianym, dołącz do kwiatów bilecik z indywidualną wiadomością. Napisz kilka słów od serca, a my zadbaćmy o to, aby zostały pięknie zaprezentowane wraz z bukietem. Każda kompozycja jest z miłością i starannością przygotowywana przez doświadczonych florystów z lokalnej kwiaciarni Euroflorist, co gwarantuje, że Twój upominek będzie nie tylko piękny, ale także wyjątkowy i niepowtarzalny.

Ten bukiet to doskonały wybór na każdą okoliczność - czy to urodziny, rocznica, czy po prostu wyraz miłości i wdzięczności. Zapewnij sobie i swoim bliskim niezapomniane wrażenia, dzięki naszym kwiatom, które są synonimem elegancji i głębokiego przesłania.

 

Jak zamówić kwiaty przez naszą pocztę lub kuriera z kwiatową niespodzianką?

Oferujemy kwiaty z dowozem na terenie miast nawet w ciągu 2 godzin. Na terenach wiejskich gwarantujemy dostawę w ciągu 24 godzin.

Kwiaty dostarczane są w godzinach 9.00-21.00. Kurier może kontaktować się z odbiorcą w celu ustalenia dogodnej pory dostawy.

Ostatnio bukiet został zamówiony do miejscowości: Barlinek, Gorzów, Świnoujście, Kłodzko, Barcin, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Kraków, Katowice, Bydgoszcz, Szczecin

 

Zdjęcie ma charakter poglądowy. Finalny produkt może się nieznacznie różnić ze względu na ograniczoną dostępność niektórych kwiatów lub dodatków w kwiaciarni realizującej dostawę.

 

Cena:

599.00 zł

Dołącz coś więcej:

Dostawa: 22.90 zł
Dotyczy pierwszej strefy dowozu, tj. ok. 90% powierzchni Polski. Dla mniejszych miejscowości koszt może wzrosnąć do 32.90 zł lub 45.90 zł.

Dołącz swoją wiadomość.
Do każdego bukietu dodajemy bezpłatny bilecik. Przekaż życzenia lub inną wiadomość, wpisując treść bileciku w formularzu zamówienia.

Dostawa nawet tego samego dnia!
Wystarczy, że zamówisz do godz. 17:00 od poniedziałku do piątku lub do godziny 15:00 w sobotę.

Pomoc