Wianek Pamięci ze zniczem
Kod produktu: ARR19_22

Wianek "Pamięci" ze zniczem

Klasyczny stroik wykonany z goździków, róż, chryzantem i eustomy. Całość uzupełniona zielonymi dodatkami. Doskonały jako ozdoba nagrobków podczas Wszystkich Świętych i Bożego Narodzenia. Do wieńca dołączony jest również znicz. Dołącz szarfę pogrzebową do kompozycji wykonanej przez naszą lokalną kwiaciarnię. 

Jak zamówić kwiaty przez naszą pocztę lub kuriera z kwiatową niespodzianką?

Oferujemy kwiaty z dowozem na terenie miast nawet w ciągu 2 godzin. Na terenach wiejskich gwarantujemy dostawę w ciągu 24 godzin.

Kwiaty dostarczane są w godzinach 9.00-21.00. Kurier może kontaktować się z odbiorcą w celu ustalenia dogodnej pory dostawy.

Ostatnio bukiet został zamówiony do miejscowości: Chełmno, Brzeszcze, Staszów, Kłodzko, Nysa, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Kraków, Katowice, Bydgoszcz, Szczecin, Oleśnica, Oława

 

 

Zdjęcie ma charakter poglądowy. Finalny produkt może się nieznacznie różnić ze względu na ograniczoną dostępność niektórych kwiatów lub dodatków w kwiaciarni realizującej dostawę.

Wybierz wielkość produktu:

Dołącz coś więcej:

Dostawa: 22.90 zł
Dotyczy pierwszej strefy dowozu, tj. ok. 90% powierzchni Polski. Dla mniejszych miejscowości koszt może wzrosnąć do 32.90 zł lub 45.90 zł.

Dołącz swoją wiadomość.
Do każdego bukietu dodajemy bezpłatny bilecik. Przekaż życzenia lub inną wiadomość, wpisując treść bileciku w formularzu zamówienia.

Dostawa nawet tego samego dnia!
Wystarczy, że zamówisz do godz. 17:00 od poniedziałku do piątku lub do godziny 15:00 w sobotę.

Pomoc