null null null
Kod produktu: B096

Bukiet 30 Róż Czerwonych

Bukiet 30 czerwonych róż z dostawą.

Dla tych, którzy pragną podarować coś naprawdę wyjątkowego i niezapomnianego, prezentujemy nasz ekskluzywny bukiet składający się z trzydziestu zjawiskowych, czerwonych róż. Każda róża została starannie wyselekcjonowana, aby zapewnić najwyższą jakość i świeżość, tworząc nie tylko bukiet, ale prawdziwe dzieło sztuki florystycznej.

Nasza kompozycja, rozkwitająca w intensywnym, ognistym czerwonym kolorze, jest symbolem pasji i głębokiego uczucia. Choć idealna na okazje takie jak 30. urodziny czy 30. rocznica związku, jest wystarczająco wszechstronna, aby zachwycić w każdej sytuacji. Ten olbrzymi i ekskluzywny bukiet z pewnością oszołomi odbiorcę, pozostawiając trwałe wrażenie i niezapomniane wspomnienia.

Każda aranżacja jest ułożona z niezwykłą starannością przez doświadczonych florystów z lokalnej kwiaciarni Euroflorist, co gwarantuje, że bukiet dotrze do odbiorcy w perfekcyjnym stanie. Ta przemyślana i starannie wykonana kompozycja to doskonały sposób, aby wyrazić swoje uczucia, podkreślić ważność wydarzenia, lub po prostu sprawić, by ktoś poczuł się wyjątkowo.

Wybierając nasz bukiet z trzydziestu czerwonych róż, wybierasz coś więcej niż kwiaty – wybierasz niezrównane doświadczenie, które zostanie zapamiętane na długie lata.

 

Jak zamówić kwiaty przez naszą pocztę lub kuriera z kwiatową niespodzianką?

Oferujemy kwiaty z dowozem na terenie miast nawet w ciągu 2 godzin. Na terenach wiejskich gwarantujemy dostawę w ciągu 24 godzin.

Kwiaty dostarczane są w godzinach 9.00-21.00. Kurier może kontaktować się z odbiorcą w celu ustalenia dogodnej pory dostawy.

Ostatnio bukiet został zamówiony do miejscowości: Choszczno, Opole, Częstochowa, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Kraków, Katowice, Bydgoszcz, Szczecin

Zdjęcie ma charakter poglądowy. Finalny produkt może się nieznacznie różnić ze względu na ograniczoną dostępność niektórych kwiatów lub dodatków w kwiaciarni realizującej dostawę.

 

 

 

Wybierz wielkość produktu:

Dołącz coś więcej:

Dostawa: 22.90 zł
Dotyczy pierwszej strefy dowozu, tj. ok. 90% powierzchni Polski. Dla mniejszych miejscowości koszt może wzrosnąć do 32.90 zł lub 45.90 zł.

Dołącz swoją wiadomość.
Do każdego bukietu dodajemy bezpłatny bilecik. Przekaż życzenia lub inną wiadomość, wpisując treść bileciku w formularzu zamówienia.

Dostawa nawet tego samego dnia!
Wystarczy, że zamówisz do godz. 17:00 od poniedziałku do piątku lub do godziny 15:00 w sobotę.

Pomoc