Bukiet Czerwonych Tulipanów Bukiet Czerwonych Tulipanów Bukiet Czerwonych Tulipanów
Kod produktu: BOU10_115

Bukiet Czerwonych Tulipanów

Czerwień kwiatów wyrazi najwięcej… Dzień Kobiet to doskonała okazja na wręczenie czerwonych tulipanów.

Możesz zmienic kolor kwiatów podając w uwagach do zamówienia kolorystykę kwiatów, jakie maja byc doręczone. Postaramy się spełnić prośbę w miarę dostepności kwiatów w kwiaciarni obsługujacej zamówienie. Inne kolory to np. pomarańczowy, żółty różowy, fioletowy lub mox kolorów.

Bukiet czerwonych tulipanów to marzenie każdej kobiety - podaruj go bez zawahania! Kartkę można dołączyć do kompozycji zaaranżowanej przez naszą lokalną kwiaciarnię.

Jeżeli potrzebujesz inną ilość tulipanów (np. bukiet 100 tulipanów, spróbuj skompletować ją z kilku bukietów (w uwagach do zamówienia poproś o połączenie w jeden bukiet) lub zadzwoń do nas - chętnie pomożemy w złożeniu zamówienia.
Tel. +48 792884445

 

Bukiet idealnie nadaje się na:

  • Kwiaty na Walentynki - Dzień Zakochanych
  • Kwiaty na Urodziny
  • Kwiaty na Imieniny
  • Kwiaty na Rocznice
  • Kwiaty na Dzień Matki
  • Tulipany na Dzień Kobiet

 

Jak zamówić kwiaty przez naszą pocztę lub kuriera z kwiatową niespodzianką?

Oferujemy kwiaty z dowozem na terenie miast nawet w ciągu 2 godzin. Na terenach wiejskich gwarantujemy dostawę w ciągu 24 godzin.

Kwiaty dostarczane są w godzinach 9.00-21.00. Kurier może kontaktować się z odbiorcą w celu ustalenia dogodnej pory dostawy.

Ostatnio bukiet został zamówiony do miejscowości: Wisła, Krynica, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Kraków, Katowice, Bydgoszcz, Szczecin, Ustka, Wałcz

 

Zdjęcie ma charakter poglądowy. Finalny produkt może się nieznacznie różnić ze względu na ograniczoną dostępność niektórych kwiatów w kwiaciarni realizującej dostawę.

Wybierz wielkość produktu:

Dołącz coś więcej:

Dostawa: 22.90 zł
Dotyczy pierwszej strefy dowozu, tj. ok. 90% powierzchni Polski. Dla mniejszych miejscowości koszt może wzrosnąć do 32.90 zł lub 45.90 zł.

Dołącz swoją wiadomość.
Do każdego bukietu dodajemy bezpłatny bilecik. Przekaż życzenia lub inną wiadomość, wpisując treść bileciku w formularzu zamówienia.

Dostawa nawet tego samego dnia!
Wystarczy, że zamówisz do godz. 17:00 od poniedziałku do piątku lub do godziny 15:00 w sobotę.

Osoby oglądające ten produkt obejrzały również:

Pomoc