null null null
Kod produktu: BOU10_117

Bukiet "Róże herbaciane"

Jeśli pragniesz zrobić naprawdę niezapomniane wrażenie, nasz ekskluzywny bukiet róż jest idealnym wyborem. Z dumą prezentujemy naszą wyjątkową aranżację, w której królują róże w subtelnym, herbacianym odcieniu. Każda z nich została starannie wyselekcjonowana, by zapewnić niezrównaną jakość i wyjątkowy aromat.

Ten imponujący bukiet, będący symbolem elegancji i wyrafinowania, ma zdecydowanie oszałamiający efekt. Róże, o długości od 60 do 70 cm, tworzą zarówno wizualnie jak i zapachowo spektakularną kompozycję, która z pewnością zostanie zapamiętana przez każdego, kto ją otrzyma.

Każdy bukiet jest z miłością i starannością komponowany przez doświadczonych florystów z lokalnej kwiaciarni Euroflorist, co gwarantuje, że Twoje zamówienie zostanie wykonane z najwyższą troską o detale. Nasze róże herbaciane są idealne na każdą okazję, czy to urodziny, rocznicę, czy jako wyraz głębokich uczuć.

Niech ten bukiet będzie wyjątkowym gestem, który wyrazi więcej niż słowa i zostanie na długo w pamięci obdarowanej osoby.

Jeżeli potrzebujesz inną ilość róż (np. bukiet 100 róż, spróbuj skompletować ją z kilku bukietów (w uwagach do zamówienia poproś o połączenie w jeden bukiet) lub zadzwoń do nas - chętnie pomożemy w złożeniu zamówienia.
Tel. +48 792884445

 

Bukiet idealnie nadaje się na:

  • Kwiaty na Walentynki - Dzień Zakochanych
  • Kwiaty na Urodziny
  • Kwiaty na Imieniny
  • Kwiaty na Rocznice
  • Kwiaty na Dzień Matki

 

Jak zamówić kwiaty przez naszą pocztę lub kuriera z kwiatową niespodzianką?

Oferujemy kwiaty z dowozem na terenie miast nawet w ciągu 2 godzin. Na terenach wiejskich gwarantujemy dostawę w ciągu 24 godzin.

Kwiaty dostarczane są w godzinach 9.00-21.00. Kurier może kontaktować się z odbiorcą w celu ustalenia dogodnej pory dostawy.

Ostatnio bukiet został zamówiony do miejscowości: Lublin, Olsztyn, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Kraków, Katowice, Bydgoszcz, Szczecin, Piła, Wałcz

 

Zdjęcie ma charakter poglądowy. Finalny produkt może się nieznacznie różnić ze względu na ograniczoną dostępność niektórych kwiatów w kwiaciarni realizującej dostawę.

Wybierz wielkość produktu:

Dołącz coś więcej:

Dostawa: 22.90 zł
Dotyczy pierwszej strefy dowozu, tj. ok. 90% powierzchni Polski. Dla mniejszych miejscowości koszt może wzrosnąć do 32.90 zł lub 45.90 zł.

Dołącz swoją wiadomość.
Do każdego bukietu dodajemy bezpłatny bilecik. Przekaż życzenia lub inną wiadomość, wpisując treść bileciku w formularzu zamówienia.

Dostawa nawet tego samego dnia!
Wystarczy, że zamówisz do godz. 17:00 od poniedziałku do piątku lub do godziny 15:00 w sobotę.

Pomoc