null null null
Kod produktu: BOU15_176

Bukiet "Pastelowe róże"

Bukiet pastelowych róż z dostawą!

Przekształć każdą wyjątkową chwilę w magiczne wspomnienie z naszym bukietem pastelowych róż. Te delikatne, subtelnie odcienione kwiaty stanowią idealną kompozycję, która doda elegancji i uroku każdej okazji. Nasz bukiet jest doskonałym wyborem, aby uczcić miłość, wdzięczność, gratulacje, a także wiele innych wyjątkowych momentów.

Każdy bukiet jest z miłością i dbałością o detale przygotowywany przez doświadczonych florystów z lokalnej kwiaciarni Euroflorist. Nasz zespół wybiera tylko najpiękniejsze i najświeższe róże, aby zapewnić, że Twój prezent będzie nie tylko piękny, ale i trwały.

Dodaj osobistą notkę do swojego prezentu, dołączając bilecik z wiadomością. Możesz przekazać serdeczne życzenia, podziękowania lub inne słowa, które będą idealnie komplementować elegancję bukietu. To doskonały sposób, aby Twoje uczucia zostały przekazane w sposób szczególny i pamiętny.

Należy pamiętać, że wazon nie jest wliczony w cenę bukietu. Jednak nawet bez wazonu, ten bukiet pastelowych róż jest wystarczająco piękny, by sam w sobie stanowić wyjątkowy i wspaniały upominek, który na pewno zostanie doceniony i zapamiętany.

 

Jak zamówić kwiaty przez naszą pocztę lub kuriera z kwiatową niespodzianką?

Oferujemy kwiaty z dowozem na terenie miast nawet w ciągu 2 godzin. Na terenach wiejskich gwarantujemy dostawę w ciągu 24 godzin.

Kwiaty dostarczane są w godzinach 9.00-21.00. Kurier może kontaktować się z odbiorcą w celu ustalenia dogodnej pory dostawy.

Ostatnio bukiet został zamówiony do miejscowości: Gogolin, Bielsko-Biała, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Kraków, Katowice, Tarnobrzeg, Tarnów

Zdjęcie ma charakter poglądowy. Finalny produkt może się nieznacznie różnić ze względu na ograniczoną dostępność niektórych kwiatów w kwiaciarni realizującej dostawę.

Naszą ofertę znajdziesz wyszukując:

Kwiaciarnia Bukiet róż Warszawa,

Bukiet róż Poznań kurier

Tanio Bukiet róż Wrocław

Bukiet róż Kraków z dostawą

 

Wybierz wielkość produktu:

Dołącz coś więcej:

Dostawa: 22.90 zł
Dotyczy pierwszej strefy dowozu, tj. ok. 90% powierzchni Polski. Dla mniejszych miejscowości koszt może wzrosnąć do 32.90 zł lub 45.90 zł.

Dołącz swoją wiadomość.
Do każdego bukietu dodajemy bezpłatny bilecik. Przekaż życzenia lub inną wiadomość, wpisując treść bileciku w formularzu zamówienia.

Dostawa nawet tego samego dnia!
Wystarczy, że zamówisz do godz. 17:00 od poniedziałku do piątku lub do godziny 15:00 w sobotę.

Pomoc