null null null
Kod produktu: BOU16_018

Bukiet "Różana Dama"

Odkryj czar naszego zachwycającego bukietu, który łączy w sobie piękno pastelowych róż, eleganckich róż gałązkowych oraz delikatnych małych chryzantem. Ta starannie dobrana kompozycja kwiatowa jest kwintesencją stylu i subtelnej elegancji, tworząc bukiet o niepowtarzalnej charyzmie, który zauroczy każdego odbiorcę.

Każdy kwiat w naszym bukiecie został wyselekcjonowany ze szczególną starannością, aby zapewnić harmonijną paletę kolorów i tekstur. Róże w pastelowych odcieniach przynoszą delikatność i romantyzm, podczas gdy różnorodność form i kształtów róż gałązkowych i chryzantem dodaje bukietowi wyrafinowania i głębi.

Ten bukiet jest tworzony przez doświadczonych florystów z lokalnej kwiaciarni Euroflorist, co gwarantuje świeżość i najwyższą jakość aranżacji. Dla tych, którzy chcieliby dodać bardziej osobisty akcent, oferujemy możliwość dołączenia bileciku z indywidualną wiadomością. To idealny sposób, aby wyrazić swoje uczucia, życzenia, czy podziękowania, dodając bukietowi jeszcze więcej emocjonalnej wartości.

Należy zauważyć, że wazon nie jest wliczony w cenę bukietu. Jednak jego naturalne piękno i eleganckie wykonanie sprawiają, że bukiet sam w sobie jest doskonałym i kompletnym upominkiem, który z pewnością zostanie doceniony i długo zapamiętany przez każdego, kto go otrzyma.

 

Jak zamówić kwiaty przez naszą pocztę lub kuriera z kwiatową niespodzianką?

Oferujemy kwiaty z dowozem na terenie miast nawet w ciągu 2 godzin. Na terenach wiejskich gwarantujemy dostawę w ciągu 24 godzin.

Kwiaty dostarczane są w godzinach 9.00-21.00. Kurier może kontaktować się z odbiorcą w celu ustalenia dogodnej pory dostawy.

Ostatnio bukiet został zamówiony do miejscowości: Zielona Góra, Gogolin, Bielsko-Biała, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Kraków, Katowice, Tarnobrzeg, Tarnów

Zdjęcie ma charakter poglądowy. Finalny produkt może się nieznacznie różnić ze względu na ograniczoną dostępność niektórych kwiatów w kwiaciarni realizującej dostawę.

Naszą ofertę znajdziesz wyszukując:

Kwiaciarnia Bukiet róż Warszawa,

Bukiet róż Poznań kurier

Tanio Bukiet róż Wrocław

Bukiet róż Kraków z dostawą

 

 

 

Wybierz wielkość produktu:

Dołącz coś więcej:

Dostawa: 22.90 zł
Dotyczy pierwszej strefy dowozu, tj. ok. 90% powierzchni Polski. Dla mniejszych miejscowości koszt może wzrosnąć do 32.90 zł lub 45.90 zł.

Dołącz swoją wiadomość.
Do każdego bukietu dodajemy bezpłatny bilecik. Przekaż życzenia lub inną wiadomość, wpisując treść bileciku w formularzu zamówienia.

Dostawa nawet tego samego dnia!
Wystarczy, że zamówisz do godz. 17:00 od poniedziałku do piątku lub do godziny 15:00 w sobotę.

Pomoc