Bukiet Dla Babci
Kod produktu: BOU20_44

Bukiet "Dla Babci"

Wiemy, że żaden kwiat nie jest w stanie wyrazić całej Twojej miłości i wdzięczności dla babci, ale gwarantujemy, że w tym bukiecie przemycimy Twoje uczucia! Nasza lokalna kwiaciarnia przygotuje dla Twojej babci piękny bukiet pomarańczowych lilii, goździków, gerber i santini. Możesz dołączyć do niego bilecik z życzeniami.

Cena nie obejmuje wazonu.

Jeżeli potrzebujesz inną ilość lilii, goździków, gerber i santini zadzwoń do nas - chętnie pomożemy w złożeniu zamówienia.
Tel. +48 792884445

 

Bukiet lub kompozycja kwiatowa idealnie nadaje się na:

 

  • Kwiaty na Walentynki - Dzień Zakochanych
  • Kwiaty na Urodziny
  • Kwiaty na Imieniny
  • Kwiaty na Rocznice
  • Kwiaty na Dzień Matki

 

 

Jak zamówić kwiaty przez naszą pocztę lub kuriera z kwiatową niespodzianką?

 

 

 

 

Oferujemy kwiaty z dowozem na terenie miast nawet w ciągu 2 godzin. Na terenach wiejskich gwarantujemy dostawę w ciągu 24 godzin.

 

Kwiaty dostarczane są w godzinach 9.00-21.00. Kurier może kontaktować się z odbiorcą w celu ustalenia dogodnej pory dostawy.

 

 

Ostatnio bukiet został zamówiony do miejscowości: Wisła, Wągrowiec, Zielona Góra, Poznań, Wisła, Wrocław, Bydgoszcz, Szczecin, Kraków, Łódź, Katowice, Bielsko-Biała, Gdańsk, Warszawa,  Barwice

 

Zdjęcie ma charakter poglądowy. Finalny produkt może się nieznacznie różnić ze względu na ograniczoną dostępność niektórych kwiatów lub dodatków w kwiaciarni realizującej dostawę

 

Wybierz wielkość produktu:

Dołącz coś więcej:

Dostawa: 22.90 zł
Dotyczy pierwszej strefy dowozu, tj. ok. 90% powierzchni Polski. Dla mniejszych miejscowości koszt może wzrosnąć do 32.90 zł lub 45.90 zł.

Dołącz swoją wiadomość.
Do każdego bukietu dodajemy bezpłatny bilecik. Przekaż życzenia lub inną wiadomość, wpisując treść bileciku w formularzu zamówienia.

Dostawa nawet tego samego dnia!
Wystarczy, że zamówisz do godz. 17:00 od poniedziałku do piątku lub do godziny 15:00 w sobotę.

Pomoc