Bukiet PREMIUM Bezgraniczna wdzięczność
Kod produktu: BOU23LUX_06

Bukiet PREMIUM "Bezgraniczna wdzięczność"

Bukiet z serii dużych Bukietów Premium to idealny wybór dla osoby, która chce wyrazić swoje uczucia w sposób subtelny i elegancki.
Ten zachwycający bukiet to idealny sposób na wyrażenie miłości, wdzięczności lub po prostu życzliwości. Skomponowany jest ręcznie przez florystę z najpiękniejszych kwiatów w pastelowych kolorach, które symbolizują subtelność, elegancję i romantyzm. Biało-kremowe lilie rozpościerają swoje wonne kwiaty pośród białych róż gałązkowych, różowych eustom, wyżlinu (lwich paszczy), bladoróżowych gerber i wielkokwiatowych chryzantem. Bukiet dopełniają gałązki różowego waxu, a zielone gałązki ozdobne dodają mu świeżości, elegancji i lekkości. Lilie mogą być dostarczane w formie pączków, tylko po to, by móc zachwycić odbiorców, rozkwitając na ich oczach.
Ten piękny bukiet to elegancki i stylowy prezent na każdą specjalną okazję, od urodzin i rocznic po podziękowania i gratulacje. Bukiet, który oferuje świetny stosunek jakości do ceny i luksusowy prezent, który na pewno zachwyci odbiorcę. Wyglądać będzie szczególnie ładnie w rękach tych, których kochasz najbardziej.

Cena:

449.00 zł

Dołącz coś więcej:

Dostawa: 22.90 zł
Dotyczy pierwszej strefy dowozu, tj. ok. 90% powierzchni Polski. Dla mniejszych miejscowości koszt może wzrosnąć do 32.90 zł lub 45.90 zł.

Dołącz swoją wiadomość.
Do każdego bukietu dodajemy bezpłatny bilecik. Przekaż życzenia lub inną wiadomość, wpisując treść bileciku w formularzu zamówienia.

Dostawa nawet tego samego dnia!
Wystarczy, że zamówisz do godz. 17:00 od poniedziałku do piątku lub do godziny 15:00 w sobotę.

Pomoc