Wtorek, 21.11.2017. Imieniny obchodzą: Janusz, Konrad

Jesteś tutaj: Strona głównaPoczta Warszawa Dzień Babci Kwiatowa Przesyłka

Poczta Warszawa Dzień Babci Kwiatowa Przesyłka

Kurier kwiaty. Poczta kwiaty - Kwiatowa przesyłka kurierska

Poczta Warszawa Kwiaty na Dzień Babci i Dziadka - Kwiaciarnia Internetowa KurierKwiaty.pl - Poznań - Warszawa - Szczecin - Gdańsk - Polska - Nasz Kurier wręczy kwiatowy upominek Babci - szybka dostawa kwiatów. Wysyłka kwiatów kurierem za granicę. Kwiaciarnia wysyłkowa. Dowóz kwiatów do domu. 

 

 

Róże bukietyRóże bukietyKwiaty na ślubKompozycje kwiatoweRośliny doniczkowe dostawa do domuKompozycje pogrzebowe i żałobne doręczanie na pogrzebyBukiety kondolencyjne doręczanie na pogrzebyWyślij kwiaty za granicę - szybko i tanio

 

 Wyślij kwiaty na Dzień Matki 26 maja

Dzień Babci Kwiatowa przesyłka pocztowa - Nasz kurier dostarczy kwiatowy prezent w dowolne miejsce Warszawa Poznań Wrocław Gdańsk Szczecin Opole Kraków Katowice Londyn Berlin Paryż Nowy York Europa i Świat. Tania poczta florystyczna kwiatowa na terenie całej Polski - dostawa nawet w 2 godziny. Naszej sieci zaufały tysiace klientów - wyślij z nami kwiaty i ciesz się radością najbliższych!

 

Kraje do których ostatnio dostarczyliśmy kwiaty: Czechy, Słowacja, Norwegia, Szwecja, Hiszpania, Grecja, Dania,  Kanada, Nowa Zelandia, Australia, Francja, Stany Zjednoczne  USA, Indonezja, Rosja, Islandi, Izrael, Szwajcaria, Niemcy, Austria, Belgia, Japonia, Wielka Brytania

 

Kwiaty na Walentynki kwiatowa dostawa poczt


 Bukiet zdrowia Biovital 1000ml

Bukiet "Zdrowia!" Biovital 1000ml

 Bukiet Kolorowych Gerber

Bukiet Kolorowych Gerber

 
 
 Bukiet 10 żółtych tulipanów dla Babci

Bukiet 10 Tulipanów Żółtych

 Bukiet 10 różowych tulipanów na Dzień Babci

Bukiet 10 Tulipanów Różowych

Bukiet Bajecznych Kolorów na Dzień Babci

Bukiet Bajecznych

 

HISTORIA DNIA BABCI - WARTO WIEDZIEĆ!

 

Dzień Babci w Włoszech przypada na 2 października, a w Hiszpanii 26 lipca. W Polsce obchodzony jest 21 stycznia. We Francji i Wielkiej Brytanii jest to święto ruchome i przypada na pierwszą niedzielę marca  (Francja) i pierwszą niedzielę października (wielka Brytania).


Na pomysł obchodzenia tego święta w Polsce pierwsi wpadli mieszkańcy Poznania. W kalendarzu pojawił się dopiero w 1964 roku dzięki redakcji tygodnika „Kobieta i Życie” . Rok później rozpowszechnił je „Express Poznański” wręczając tort i kwiaty w tym właśnie dniu legendarnej polskiej aktorce teatralnej i telewizyjnej Mieczysławie Ćwiklińskiej po spektaklu „Drzewa umierają stojąc”, w którym grała rolę Babci. W rzeczywistości w tym dniu aktorka obchodziła 85 urodziny. W następnych latach pomysł kontynuował także warszawski „Ekspress Wieczorny”


Współcześnie Dzień Babci to powszechnie uznane święto i uroczyście obchodzone niemalże w każdej rodzinie. Wręczanie i wysyłanie kwiatów to bogata tradycja, która z racji wielu wyjazdów polskich rodzin za granicę stała się coroczną tradycją. Najczęściej wysyłanymi kwiatami są bukiety róż i bukiety tulipanów. Często dodatkiem są czekoladki lub inny upominek.

Dzisiejsze babcie potrafią nie tylko piec świetne ciasta i cerować skarpetki. Aktywnie korzystają z uroków życia i Internetu. Posiadają własne profile na facebooku i rozmawiają przez skypa. Mimo to zawsze zachwyt wzbudza piękny bukiet kwiatów z życzeniami od wnuków z zagranicy. Warto o tym pamiętać i kwiaty zamówić odpowiednio wcześniej.

 

 

Hasła tematyczne:

wieniec serce dzien ojca prezent esensja day spa głogów kwiaciarnia wysyłkowa warszawa poznań kwiaciarnia gerbery cena kwiaciarnia szczytno katowice kwiaciarnia kwiaty na dowóz kwiaty serce kwiaty z dostawa storczyk różowy kwiaty częstochowa kwiaty do polski kwiaty kielce kwiaty na telefon warszawa poczta wielokwiatowa warszawa wola róża avalanche bileciki do kwiatów bukiety na dzień matki kawa we dwoje kwiaty wrocław dostawa kwiaty z dostawą kraków poczt wielokwiatowa poczta wielokwiatowa warszawa ursynów dostawa kwiatów kraków kwiaty katowice poczta wielokwiatowa cennik poczta wielokwiatowa mysłowice poczta wielokwiatowa najtaniej poczta wielokwiatowa warszawa mokotów poczta wielokwiatowa żory kwiaciarnia internetowa katowice kwiaciarnie wysyłkowe kwiaty wroclaw napis mama poczta wielokwiatowa gorlice poczta wielokwiatowa lublin tanio poczta wielokwiatowa zawiercie kwiatki na urodziny kwiaty dostawa warszawa róże w koszu kosz kwiatow kwiaty imieninowe obrazki 3 róże bukiet z dostawa kwiatów poznań kwiaty z dostawą poznań